Anslag · inntektsår 2025
Hardanger Hydrogen Hub AS
Org.nr. 933175693 · AS · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Ullensvang
Aksjene i Hardanger Hydrogen Hub AS gir de 21 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 19 373 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Hardanger Hydrogen Hub AS?
Fra utgangen av 2024 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 298 905 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsåret 2025.
Hvordan har det gått med Hardanger Hydrogen Hub AS?
Fra 2024 til 2025 falt egenkapitalen med 298 905 kr. Bankinnskuddene falt med 839 355 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 0 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Hardanger Hydrogen Hub AS?
Hardanger Hydrogen Hub AS eies til slutt av Personlig eier A (12,3 % gjennom Odda Technology AS), Personlig eier B (10,3 % gjennom Odda Technology AS → In2to Holding AS), Personlig eier C (10,3 % gjennom Odda Technology AS → In2to Holding AS), Personlig eier D (9,7 % gjennom Odda Technology AS → Westholding AS) og Cama Venture LTD NUF (7,9 % gjennom Odda Technology AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Hardanger Hydrogen Hub AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Odda Technology AS | 12,3 % | 2 392 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Odda Technology AS → In2to Holding AS | 10,3 % | 1 990 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Odda Technology AS → In2to Holding AS | 10,3 % | 1 990 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom Odda Technology AS → Westholding AS | 9,7 % | 1 876 kr | 0 kr |
| Cama Venture LTD NUF gjennom Odda Technology AS | 7,9 % | 1 534 kr | – |
| Personlig eier E gjennom Odda Technology AS → Stels AS | 7,9 % | 1 534 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Viztek AS | 5 % | 969 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Viztek AS | 5 % | 969 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Odda Technology AS → Hamre Aga Invest AS | 4,1 % | 797 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Odda Technology AS → Hamre Aga Invest AS | 4,1 % | 797 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Odda Technology AS → Hamre Aga Invest AS | 4,1 % | 797 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Odda Technology AS | 2,4 % | 474 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Odda Technology AS → Antares Invest AS | 2,2 % | 428 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Odda Technology AS → Bjørkhaug Holding AS | 2,2 % | 423 kr | 0 kr |
| Personlig eier N gjennom Odda Technology AS → Bjørkhaug Holding AS | 2,2 % | 423 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 24 216 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 19 373 kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- STELS AS gikk fra 25 % til 0 % av aksjene i HEE AS i 2025.
- STELS AS gikk fra 40 % til 0 % av aksjene i TROSS AS i 2024.
I eierkjeden
- Eier: Cama Venture LTD NUF
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.