Anslag · inntektsår 2025
She Conference AS
Org.nr. 931749544 · AS · Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet · Oslo
Aksjene i She Conference AS gir de 15 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 0 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hvordan har det gått med She Conference AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 4,7 mill. kr. Bankinnskuddene falt med 604 766 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 0 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier She Conference AS?
She Conference AS eies til slutt av Kristian Gjertsen Lundkvist (28,4 % gjennom She Community AS → Middelborg Invest AS → Middelborg AS), Øystein Lasse Tynning (21 % gjennom Just Cruzin' Production AS → Gjeine Holding AS), Tharald Nikolai Nustad (7,7 % gjennom She Community AS → Katapult Holdco AS → Exp Invest AS → Tnu Holding AS og She Community AS → Katapult Holdco AS → Tnu Holding AS), Lars Terje Grorud (7,6 % gjennom Just Cruzin' Production AS) og Stian Karlsen (7 % gjennom Just Cruzin' Production AS → Gjeine Holding AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av She Conference AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Kristian Gjertsen Lundkvist gjennom She Community AS → Middelborg Invest AS → Middelborg AS. Eier også aksjer i Nøtterøy Golfbane AS (0,07 %) | 28,4 % | 0 kr | 0 kr |
| Øystein Lasse Tynning gjennom Just Cruzin' Production AS → Gjeine Holding AS. Eier også aksjer i Pre China Private Equity i AS (0,31 %) | 21 % | 0 kr | 0 kr |
| Tharald Nikolai Nustad gjennom She Community AS → Katapult Holdco AS → Exp Invest AS → Tnu Holding AS; She Community AS → Katapult Holdco AS → Tnu Holding AS. Eier også aksjer i Nyby AS (0,48 %), Buddy Electric AS (0,39 %) | 7,7 % | 0 kr | 0 kr |
| Lars Terje Grorud gjennom Just Cruzin' Production AS. Eier også aksjer i Lagro Holding AS (100 %), JCP Arena AS (10 %), JCP Travel AS (10 %), MPC Container Ships ASA (under 0,01 %) | 7,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Stian Karlsen gjennom Just Cruzin' Production AS → Gjeine Holding AS. Eier også aksjer i Oh So Oslo AS (25 %), Once In Oslo AS (20 %), Secure Mipco AS (0,13 %), Secure Reinvestco AS (0,03 %) | 7 % | 0 kr | 0 kr |
| Kristin-Elisabeth Hedqvist-Widén gjennom She Community AS → Krisivo AS | 4 % | 0 kr | 0 kr |
| Linn-Cecilie Linnemann gjennom She Community AS. Eier også aksjer i Linnemann Holding AS (50 %) | 3,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Arve Ålgårdstad gjennom Just Cruzin' Production AS | 2,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Gjermund Hellan gjennom Just Cruzin' Production AS. Eier også aksjer i Hunter Group ASA (under 0,01 %), Norwegian Air Shuttle ASA (under 0,01 %) | 2,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Daniel Sørli gjennom She Community AS → The Lighthouse AS. Eier også aksjer i Grieg Seafood ASA (under 0,01 %) | 2,1 % | 0 kr | 0 kr |
| Henrik Dahl Vislie gjennom Just Cruzin' Production AS. Eier også aksjer i Ørnvik AS (100 %) | 1,2 % | 0 kr | 0 kr |
| Jahn Erling Meggelæ Øverli gjennom Just Cruzin' Production AS | 1,2 % | 0 kr | 0 kr |
| Martin Mathisen gjennom Just Cruzin' Production AS. Eier også aksjer i Nordic Semiconductor ASA (under 0,01 %) | 1,2 % | 0 kr | 0 kr |
| Morten Rohde Christiansen gjennom Just Cruzin' Production AS. Eier også aksjer i JCP Travel AS (15 %) | 1,2 % | 0 kr | 0 kr |
| Tine Rees Jensen gjennom Just Cruzin' Production AS | 1,2 % | 0 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 0 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- JUST CRUZIN' PRODUCTION AS delte anslagsvis ut 7,5 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (30,4 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (11,6 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (34,6 mill. kr).
- Finansinntektene i MIDDELBORG INVEST AS steg fra 20,9 mill. kr i 2024 til 151,5 mill. kr i 2025. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- MIDDELBORG INVEST AS gikk fra 49 % til 0 % av aksjene i ALUNDO INVEST AS i 2025.
- MIDDELBORG INVEST AS gikk fra 37 % til 0 % av aksjene i HEALTHY TO 100 AS i 2025.
- MIDDELBORG AS gikk fra 74,4 % til 63,1 % av aksjene i SES SHIPPING AS i 2025.
- MIDDELBORG AS gikk fra 2,2 % til 0 % av aksjene i SHE COMMUNITY AS i 2025.
- GJEINE HOLDING AS delte anslagsvis ut 10 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (5,1 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (11,3 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (6,4 mill. kr).
- GJEINE HOLDING AS gikk fra 90 % til 80 % av aksjene i ORDTILHANDLING AS i 2025.
- Innskutt egenkapital i KATAPULT HOLDCO AS falt med 12,1 mill. kr i 2025. Det tyder på kapitalnedsettelse, ofte med utbetaling til eierne.
- KATAPULT HOLDCO AS gikk fra 16,2 % til 0 % av aksjene i RADIO METRO AS i 2025.
- JUST CRUZIN' PRODUCTION AS delte anslagsvis ut 10 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (29,6 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (10,9 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (30,4 mill. kr).
- Innskutt egenkapital i MIDDELBORG INVEST AS falt med 18,7 mill. kr i 2024. Det tyder på kapitalnedsettelse, ofte med utbetaling til eierne.
- MIDDELBORG INVEST AS gikk fra 64,4 % til 0 % av aksjene i HEALTHWAVE VENTURES AS i 2024.
- MIDDELBORG AS gikk fra 49,4 % til 0 % av aksjene i CEONOR INVEST AS i 2024.
- MIDDELBORG AS gikk fra 25 % til 0 % av aksjene i ICP FOUNDERS AS i 2024.
- GJEINE HOLDING AS delte anslagsvis ut 10,9 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (4,4 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (11,7 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (5,1 mill. kr).
- GJEINE HOLDING AS gikk fra 100 % til 90 % av aksjene i ORDTILHANDLING AS i 2024.
- GJEINE HOLDING AS gikk fra 56,4 % til 52,6 % av aksjene i JUST CRUZIN' PRODUCTION AS i 2024.
- Innskutt egenkapital i KATAPULT HOLDCO AS falt med 19,5 mill. kr i 2024. Det tyder på kapitalnedsettelse, ofte med utbetaling til eierne.
- KATAPULT HOLDCO AS gikk fra 28,8 % til 0 % av aksjene i SKALAR AS i 2024.
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.