Anslag · inntektsår 2025
Døds Holding SPV AS
Org.nr. 931182226 · AS · Uoppgitt · Oslo
Aksjene i Døds Holding SPV AS gir de 134 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 1,1 mill. kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Døds Holding SPV AS?
Fra utgangen av 2023 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 523 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsårene 2024–2025.
Hvordan har det gått med Døds Holding SPV AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 523 kr. Bankinnskuddene økte med 328 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 1,1 mill. kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Døds Holding SPV AS?
Døds Holding SPV AS eies til slutt av Personlig eier A (5,1 %), Personlig eier B (4,2 % gjennom Bytteskjerm AS), Personlig eier C (4,2 %), Personlig eier D (3,7 %) og Personlig eier E (2,9 %), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Døds Holding SPV AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A | 5,1 % | 55 032 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Bytteskjerm AS | 4,2 % | 45 108 kr | 0 kr |
| Personlig eier C | 4,2 % | 45 108 kr | 0 kr |
| Personlig eier D | 3,7 % | 39 813 kr | 0 kr |
| Personlig eier E | 2,9 % | 31 576 kr | 0 kr |
| Personlig eier F | 2,5 % | 27 065 kr | 0 kr |
| Personlig eier G | 2,5 % | 27 065 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Malia Invest AS | 2,5 % | 27 065 kr | 0 kr |
| Personlig eier I | 2,1 % | 22 554 kr | 0 kr |
| Personlig eier J | 1,8 % | 19 974 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Twenty Four Seven AS | 1,8 % | 19 911 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Sphere AS | 1,8 % | 19 063 kr | 0 kr |
| Personlig eier M | 1,7 % | 18 043 kr | 0 kr |
| Personlig eier N | 1,7 % | 18 043 kr | 0 kr |
| Personlig eier O | 1,7 % | 18 043 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 1,4 mill. kr
- Formuesverdi (80 %)
- 1,1 mill. kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- MALIA INVEST AS gikk fra 51,5 % til 39,5 % av aksjene i HYPERLANE AS i 2025.
- TWENTY FOUR SEVEN AS gikk fra 12,5 % til 0 % av aksjene i OFF PISTE AS i 2025.
- ZIMMER INVEST AS delte anslagsvis ut 2,5 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (1,3 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (2,2 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (997 795 kr).
- Finansinntektene i Z5 HOLDING AS steg fra 775 399 kr i 2024 til 3,1 mill. kr i 2025. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- MALIA INVEST AS gikk fra 33,2 % til 0 % av aksjene i COBU AS i 2024.
- Finansinntektene i SPHERE AS steg fra 1,2 mill. kr i 2023 til 3,6 mill. kr i 2024. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- TWENTY FOUR SEVEN AS delte anslagsvis ut 3,3 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (1,5 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (20,5 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (18,7 mill. kr).
- Finansinntektene i TWENTY FOUR SEVEN AS steg fra 1,6 mill. kr i 2023 til 22 mill. kr i 2024. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- TWENTY FOUR SEVEN AS gikk fra 31,2 % til 12,5 % av aksjene i OFF PISTE AS i 2024.
- ZIMMER INVEST AS delte anslagsvis ut 2,7 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (2,1 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (1,8 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (1,3 mill. kr).
I eierkjeden
- Eierandel i: Døds Holding AS
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.