Anslag · inntektsår 2025
Kimberlite Ignite The Spark AS
Org.nr. 929334612 · AS · Uoppgitt · Oslo
Aksjene i Kimberlite Ignite The Spark AS gir de 24 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 11 248 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Kimberlite Ignite The Spark AS?
Fra utgangen av 2023 til utgangen av 2024 gikk egenkapitalen ned med 5 185 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsåret 2024.
Hvordan har det gått med Kimberlite Ignite The Spark AS?
Fra 2023 til 2024 falt egenkapitalen med 5 185 kr. Bankinnskuddene falt med 5 185 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 0 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Kimberlite Ignite The Spark AS?
Kimberlite Ignite The Spark AS eies til slutt av Personlig eier A (12,1 % gjennom Jomon AS), Personlig eier B (9,7 % gjennom Hugin Equity AS), Personlig eier C (9,7 % gjennom Solgry Invest AS), Personlig eier D (7,5 % gjennom SZ Capital AS) og Personlig eier E (7,2 % gjennom Hustveit Holding AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Kimberlite Ignite The Spark AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Jomon AS | 12,1 % | 1 359 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Hugin Equity AS | 9,7 % | 1 087 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Solgry Invest AS | 9,7 % | 1 087 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom SZ Capital AS | 7,5 % | 839 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Hustveit Holding AS | 7,2 % | 815 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Valltind AS | 6 % | 679 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Jay Asset Management AS | 4,8 % | 544 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Steinnesset Holding AS | 4,8 % | 544 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Hoss AS | 3,6 % | 408 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Fjære Invest AS | 3,4 % | 381 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Stoneman Invest AS | 3,4 % | 381 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Jonvic AS | 2,4 % | 272 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Jonvic AS | 2,4 % | 272 kr | 0 kr |
| Personlig eier N gjennom Kaktus Holding AS | 2,4 % | 272 kr | 0 kr |
| Personlig eier O gjennom Kaktus Holding AS | 2,4 % | 272 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 14 060 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 11 248 kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- SZ CAPITAL AS gikk fra 2,5 % til 0 % av aksjene i HEALTH TECH INVEST AS i 2025.
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.