Anslag · inntektsår 2025
Salesgame AS
Org.nr. 927231638 · AS · Uoppgitt · Oslo
Aksjene i Salesgame AS gir de 13 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 1,1 mill. kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Salesgame AS?
Fra utgangen av 2023 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 4 881 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsårene 2024–2025.
Hvordan har det gått med Salesgame AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 4 881 kr. Bankinnskuddene økte med 428 kr og den langsiktige gjelden økte med 6 686 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 1,1 mill. kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Salesgame AS?
Salesgame AS eies til slutt av Personlig eier A (14,5 % gjennom Laagen Dampskibsselskab AS), Personlig eier B (14,5 % gjennom Solgry Invest AS), Personlig eier C (10,9 % gjennom Paseo Invest AS), Personlig eier D (9,1 % gjennom Ruv Invest AS) og Personlig eier E (9,1 % gjennom Ruv Invest AS), og 8 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Salesgame AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Laagen Dampskibsselskab AS | 14,5 % | 161 694 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Solgry Invest AS | 14,5 % | 161 694 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Paseo Invest AS | 10,9 % | 121 270 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom Ruv Invest AS | 9,1 % | 101 059 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Ruv Invest AS | 9,1 % | 101 059 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Hoss AS | 7,3 % | 80 847 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Nigard AS | 7,3 % | 80 847 kr | 0 kr |
| Personlig eier H | 7,3 % | 80 847 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Malotto AS | 5,5 % | 60 635 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Tutti Frutti AS | 3,6 % | 40 423 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Tutti Frutti AS | 3,6 % | 40 423 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Vinter Invest AS | 3,6 % | 40 423 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Vinter Invest AS | 3,6 % | 40 423 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 1,4 mill. kr
- Formuesverdi (80 %)
- 1,1 mill. kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.