Anslag · inntektsår 2025
Club Management AS
Org.nr. 920897088 · AS · Agenturhandel med bredt vareutvalg · Kristiansand
Aksjene i Club Management AS gir de 11 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 2,9 mill. kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Tjener Club Management AS mer enn formuesskatten?
Egenkapitalen har gitt −0,6 % avkastning i året etter selskapsskatt i snitt i 2024–2025. Formuesskatten for eierne tilsvarer 0,31 % av den samme verdien, mer enn selskapet har tjent i perioden.
Hva ble holdt tilbake i Club Management AS?
Fra utgangen av 2023 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 46 359 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 23 238 kr i inntektsårene 2024–2025.
Hvordan har det gått med Club Management AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 46 359 kr. Det er ikke tatt ut utbytte eller konsernbidrag i perioden. Formuesskatten for én eier som eier alt krever et utbytte på 18 092 kr i året.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 2,9 mill. kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 9 622 kr i formuesskatt om én person eide alt, ned fra 11 246 kr. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Club Management AS?
Club Management AS eies til slutt av Personlig eier A (60,3 % gjennom Gis Holding AS og Bazinga AS → Gis Holding AS), Personlig eier B (21 % gjennom Ustaoset Leiligheter 1-8 AS → JRM Holding AS og Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → JRM Holding AS og JRM Holding AS), Personlig eier C (11,4 % gjennom Bent Svele Consulting AS), Personlig eier D (1,7 %) og Personlig eier E (1,7 %), og 6 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Club Management AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Gis Holding AS; Bazinga AS → Gis Holding AS | 60,3 % | 1,7 mill. kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Ustaoset Leiligheter 1-8 AS → JRM Holding AS; Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → JRM Holding AS; JRM Holding AS | 21 % | 604 495 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Bent Svele Consulting AS | 11,4 % | 329 510 kr | 0 kr |
| Personlig eier D | 1,7 % | 49 752 kr | 0 kr |
| Personlig eier E | 1,7 % | 49 752 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → A-C Holding AS | 1 % | 27 605 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → A-C Holding AS | 1 % | 27 605 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Sterkt Design AS | 0,7 % | 19 950 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Røbech Invest AS | 0,5 % | 13 267 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → Det Fikser Vi AS | 0,2 % | 6 135 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Bazinga AS → Sør Invest Holding AS → Det Fikser Vi AS | 0,2 % | 6 135 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 3,6 mill. kr
- Formuesverdi (80 %)
- 2,9 mill. kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 11 246 kr
Hendelser i eierkjeden
- GIS HOLDING AS gikk fra 100 % til 50 % av aksjene i ONETIMER AS i 2025.
- RØBECH INVEST AS delte anslagsvis ut 2,9 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (5 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (20 374 kr) minus opptjent egenkapital 2024 (2,2 mill. kr).
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.