Anslag · inntektsår 2025
Bsafe Group AS
Org.nr. 915160093 · AS · Dataprogrammeringstjenester · Tønsberg
Aksjene i Bsafe Group AS gir de 15 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 0 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hvordan har det gått med Bsafe Group AS?
Fra 2022 til 2024 falt egenkapitalen med 13,8 mill. kr. Bankinnskuddene økte med 1,2 mill. kr.
Hvem eier Bsafe Group AS?
Bsafe Group AS eies til slutt av Personlig eier A (19 % gjennom Chemi Holding AS og direkte), Personlig eier B (16,2 %), Personlig eier C (13,3 % gjennom Chemi Holding AS), Personlig eier D (6,6 %) og Personlig eier E (5 % gjennom Chemi Holding AS og direkte), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Bsafe Group AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Chemi Holding AS; direkte | 19 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier B | 16,2 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Chemi Holding AS | 13,3 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier D | 6,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Chemi Holding AS; direkte | 5 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Marco Elsafadi AS; direkte | 3,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Kleppenhus Invest AS | 2,4 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Chemi Holding AS; direkte | 2,1 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier I | 2,1 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier J | 2 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier K | 1,9 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Stayer Consult AS | 1,6 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Eftestøl Holding AS | 1,4 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier N | 1,3 % | 0 kr | 0 kr |
| Personlig eier O | 1,1 % | 0 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 0 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- MARCO ELSAFADI AS gikk fra 3,3 % til 0 % av aksjene i NYREFELTET AS i 2025.
- KLEPPENHUS INVEST AS delte anslagsvis ut 2,2 mrd. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (4,5 mrd. kr) pluss årsresultatet 2025 (1,1 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (2,3 mrd. kr).
- EFTESTØL HOLDING AS delte anslagsvis ut 1,3 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (13 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (115 153 kr) minus opptjent egenkapital 2025 (11,9 mill. kr).
- BUER INVEST AS gikk fra 6,1 % til 0 % av aksjene i CLUB UNITED AS i 2025.
- BUER INVEST AS gikk fra 2,9 % til 0 % av aksjene i GRASPIFY AS i 2025.
- BUER INVEST AS gikk fra 2,9 % til 0 % av aksjene i MEDICAL DEVICE IMPORT AS i 2025.
- BUER INVEST AS gikk fra 2,2 % til 0 % av aksjene i VISUADO AS i 2025.
- BUER INVEST AS gikk fra 1,3 % til 0 % av aksjene i ECHESS AS i 2025.
- Innskutt egenkapital i BSAFE GROUP AS økte med 2,3 mill. kr i 2024. Det betyr ny kapital inn, for eksempel en emisjon.
- CHEMI HOLDING AS gikk fra 39,2 % til 34,5 % av aksjene i BSAFE GROUP AS i 2024, uten at selskapet utstedte nye aksjer. Aksjer er altså solgt eller overført.
- CHEMI HOLDING AS delte anslagsvis ut 700 001 kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (1,2 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (702 975 kr) minus opptjent egenkapital 2024 (1,2 mill. kr).
- CHEMI HOLDING AS gikk fra 39,2 % til 34,5 % av aksjene i BSAFE GROUP AS i 2024.
- MARCO ELSAFADI AS delte anslagsvis ut 1 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (86 972 kr) pluss årsresultatet 2024 (958 414 kr) minus opptjent egenkapital 2024 (45 385 kr).
- STAYER CONSULT AS delte anslagsvis ut 4,2 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (54 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (−3 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (46,9 mill. kr).
- BUER INVEST AS gikk fra 10 % til 0 % av aksjene i ATLAS GARANTI AS i 2024.
- Innskutt egenkapital i BSAFE GROUP AS økte med 6,2 mill. kr i 2023. Det betyr ny kapital inn, for eksempel en emisjon.
I eierkjeden
- Eierandel i: Bsafe Emergency Management Software AS
- Eierandel i: Bsafe Crisis Management Software AS
- Eierandel i: Bsafe Mobile Services AS
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.