Anslag · inntektsår 2025
Kyvannsvegen 34 AS
Org.nr. 915105084 · AS · Utvikling og salg av byggeprosjekter · Trondheim
Aksjene i Kyvannsvegen 34 AS gir de 80 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 725 734 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Kyvannsvegen 34 AS?
Fra utgangen av 2023 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 18 829 kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsårene 2024–2025.
Hvordan har det gått med Kyvannsvegen 34 AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 18 829 kr. Bankinnskuddene falt med 13 570 kr og den langsiktige gjelden økte med 4,7 mill. kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 730 027 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Kyvannsvegen 34 AS?
Kyvannsvegen 34 AS eies til slutt av Personlig eier A (6,1 % gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → RF Holding AS → Frostsag Holding AS), Personlig eier B (6,1 % gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → RF Holding AS → Frostsag Holding AS), Personlig eier C (4,6 % gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Klevenstern AS), Personlig eier D (4,6 % gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Mecca Invest AS) og Personlig eier E (4,6 % gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → LLH Invest AS → LLH 3 AS og Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → LLH 3 AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Kyvannsvegen 34 AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → RF Holding AS → Frostsag Holding AS | 6,1 % | 44 266 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → RF Holding AS → Frostsag Holding AS | 6,1 % | 44 266 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Klevenstern AS | 4,6 % | 33 588 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Mecca Invest AS | 4,6 % | 33 588 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → LLH Invest AS → LLH 3 AS; Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → LLH 3 AS | 4,6 % | 33 104 kr | 0 kr |
| Stiftelsen Frostfondet gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS | 4,5 % | 32 956 kr | – |
| Personlig eier F gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → TFB Holding AS → Søs3 Holding AS | 4,1 % | 29 510 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → TFB Holding AS → Søs3 Holding AS | 4,1 % | 29 510 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → TFB Holding AS → Søs3 Holding AS | 4,1 % | 29 510 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Setra CH AS → Setra Surna AS; Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Setra Surnadal Ii AS → Setra Surna AS | 3,2 % | 23 007 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → Opf Holding AS → Gikt Holding AS | 3,1 % | 22 133 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → Opf Holding AS → Gikt Holding AS | 3,1 % | 22 133 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Frost Prosjekt AS → Frost Holding AS → Opf Holding AS → Gikt Holding AS | 3,1 % | 22 133 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → Stevefisk AS → Stevefisk Holding AS | 2,7 % | 19 366 kr | 0 kr |
| Personlig eier N gjennom Barlindhaug Eiendom AS → Consto Holding AS → KHH Invest AS | 2,4 % | 17 438 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 907 168 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 725 734 kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- BARLINDHAUG EIENDOM AS gikk fra 100 % til 40 % av aksjene i KJØLEN AS i 2025.
- BARLINDHAUG EIENDOM AS gikk fra 100 % til 75 % av aksjene i SKOGFARET BÆRUM AS i 2025.
- CONSTO HOLDING AS gikk fra 33,9 % til 22,6 % av aksjene i COBE INVEST I AS i 2025.
- Finansinntektene i FROST PROSJEKT AS steg fra −432 322 kr i 2024 til 12,7 mill. kr i 2025. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- FROST HOLDING AS gikk fra 100 % til 0 % av aksjene i HORNEBERGVEIEN 7 AS i 2025.
- FROST HOLDING AS gikk fra 100 % til 0 % av aksjene i HORNEBERGVEIEN 6 AS i 2025.
- OPF HOLDING AS delte anslagsvis ut 7,9 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (15,2 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (9,5 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (16,8 mill. kr).
- RF HOLDING AS delte anslagsvis ut 8 mill. kr for 2025, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2024 (10,6 mill. kr) pluss årsresultatet 2025 (9,5 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2025 (12,2 mill. kr).
- BARLINDHAUG EIENDOM AS gikk fra 33,3 % til 0 % av aksjene i KIRKENES MARITIME PARK AS i 2024.
- FROST HOLDING AS delte anslagsvis ut 35 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (342,8 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (41,1 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (348,9 mill. kr).
- OPF HOLDING AS delte anslagsvis ut 9,2 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (15,7 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (8,7 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (15,2 mill. kr).
- RF HOLDING AS delte anslagsvis ut 13,2 mill. kr for 2024, i utbytte eller konsernbidrag. Beregnet som opptjent egenkapital 2023 (15,1 mill. kr) pluss årsresultatet 2024 (8,8 mill. kr) minus opptjent egenkapital 2024 (10,6 mill. kr).
I eierkjeden
- Eier: Stiftelsen Frostfondet
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.