Anslag · inntektsår 2025
Kimberlite Invest Nofence AS
Org.nr. 832587052 · AS · Uoppgitt · Oslo
Aksjene i Kimberlite Invest Nofence AS gir de 20 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 4 947 kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hvordan har det gått med Kimberlite Invest Nofence AS?
Fra 2023 til 2024 falt egenkapitalen med 18 246 kr. Bankinnskuddene falt med 10 738 kr og den langsiktige gjelden økte med 1,3 mill. kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 0 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Kimberlite Invest Nofence AS?
Kimberlite Invest Nofence AS eies til slutt av Personlig eier A (22,6 %), Personlig eier B (15,1 % gjennom Steinnesset Holding AS), Personlig eier C (11,3 % gjennom Alle Stelle AS), Personlig eier D (7,5 % gjennom Håkon Leknes AS) og Personlig eier E (5,7 % gjennom Ruv Invest AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Kimberlite Invest Nofence AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A | 22,6 % | 1 120 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Steinnesset Holding AS | 15,1 % | 747 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Alle Stelle AS | 11,3 % | 560 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom Håkon Leknes AS | 7,5 % | 373 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Ruv Invest AS | 5,7 % | 280 kr | 0 kr |
| Personlig eier F gjennom Ruv Invest AS | 5,7 % | 280 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Acme Invest AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Anderson Holding AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Hoss AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Hustveit Holding AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Malotto AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Valltind AS | 3,8 % | 187 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Vinter Invest AS | 1,9 % | 93 kr | 0 kr |
| Personlig eier N gjennom Vinter Invest AS | 1,9 % | 93 kr | 0 kr |
| Personlig eier O gjennom Sandy Beach Capital AS | 1,9 % | 93 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 6 184 kr
- Formuesverdi (80 %)
- 4 947 kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- Finansinntektene i STEINNESSET HOLDING AS steg fra 1,1 mill. kr i 2024 til 3,6 mill. kr i 2025. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
- Innskutt egenkapital i STEINNESSET HOLDING AS økte med 164,5 mill. kr i 2024. Det betyr ny kapital inn, for eksempel en emisjon.
- Finansinntektene i STEINNESSET HOLDING AS steg fra 2 kr i 2023 til 1,1 mill. kr i 2024. I et selskap med lite drift er det typisk mottatt utbytte eller gevinst ved salg av aksjer.
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.