Anslag · inntektsår 2025
Naardic Tech AS
Org.nr. 825238042 · AS · Dataprogrammeringstjenester · Oslo
Aksjene i Naardic Tech AS gir de 22 personlige eierne anslagsvis 0 kr i formuesskatt for inntektsåret 2025. Formuesverdien av selskapet er 1,5 mill. kr, regnet fra egenkapitalen i regnskapet for 2024.
Hva ble holdt tilbake i Naardic Tech AS?
Fra utgangen av 2024 til utgangen av 2025 gikk egenkapitalen ned med 17 mill. kr. Selskapet tapte eller delte ut mer enn det tjente, så ingen del av overskuddet ble holdt tilbake. Formuesskatten for eierne var anslagsvis 0 kr i inntektsåret 2025.
Hvordan har det gått med Naardic Tech AS?
Fra 2023 til 2025 falt egenkapitalen med 18,2 mill. kr. Bankinnskuddene falt med 123 573 kr.
Hva blir formuesskatten for 2026?
Regnskapet for 2025 gir en formuesverdi på 0 kr for inntektsåret 2026, og anslagsvis 0 kr i formuesskatt om én person eide alt, det samme som i år. Anslaget er foreløpig: eierne og satsene kan endre seg.
Hvem eier Naardic Tech AS?
Naardic Tech AS eies til slutt av Personlig eier A (61,1 % gjennom Naardic AS → Investore Finans AS → Investore AS), Personlig eier B (12,7 % gjennom Naardic AS → RVK Invest AS), Personlig eier C (10,2 % gjennom Naardic AS → KTRL AS), Personlig eier D (3,1 % gjennom Naardic AS → Movement Is Medicine AS) og Personlig eier E (2,6 % gjennom Naardic AS → LSL Holding AS), og 10 andre, ifølge aksjonærregisteret per 31.12.2025.
Hvor mye formuesskatt betaler eierne av Naardic Tech AS?
Formuesskatten på aksjene i selskapet, regnet som om de er eierens eneste formue. Hver eier får bunnfradraget.
| Eier | Andel | Formuesverdi | Formuesskatt |
|---|---|---|---|
| Personlig eier A gjennom Naardic AS → Investore Finans AS → Investore AS | 61,1 % | 926 640 kr | 0 kr |
| Personlig eier B gjennom Naardic AS → RVK Invest AS | 12,7 % | 193 282 kr | 0 kr |
| Personlig eier C gjennom Naardic AS → KTRL AS | 10,2 % | 154 432 kr | 0 kr |
| Personlig eier D gjennom Naardic AS → Movement Is Medicine AS | 3,1 % | 46 330 kr | 0 kr |
| Personlig eier E gjennom Naardic AS → LSL Holding AS | 2,6 % | 38 993 kr | 0 kr |
| Suya AB gjennom Naardic AS (uten norsk id, betaler ikke norsk formuesskatt) | 2 % | 30 886 kr | – |
| Personlig eier F gjennom Naardic AS → A. Holder AS → D. Holder AS; Naardic AS → D. Holder AS | 1,5 % | 23 428 kr | 0 kr |
| Personlig eier G gjennom Naardic AS → A. Holder AS → H.A.S. Holding AS | 0,9 % | 13 071 kr | 0 kr |
| Personlig eier H gjennom Naardic AS | 0,8 % | 12 590 kr | 0 kr |
| Personlig eier I gjennom Naardic AS → Pineapple Holding AS | 0,5 % | 7 483 kr | 0 kr |
| Personlig eier J gjennom Naardic AS | 0,5 % | 6 949 kr | 0 kr |
| Personlig eier K gjennom Naardic AS → Helles AS | 0,4 % | 5 813 kr | 0 kr |
| Personlig eier L gjennom Naardic AS → Kvile Invest AS | 0,4 % | 5 757 kr | 0 kr |
| Personlig eier M gjennom Naardic AS | 0,3 % | 4 891 kr | 0 kr |
| Personlig eier N gjennom Naardic AS | 0,2 % | 3 623 kr | 0 kr |
- Verdigrunnlag
- 1,9 mill. kr
- Formuesverdi (80 %)
- 1,5 mill. kr
- Formuesskatt for de personlige eierne samlet
- 0 kr
- Formuesskatt om én person eide alt
- 0 kr
Hendelser i eierkjeden
- Innskutt egenkapital i NAARDIC TECH AS falt med 1,9 mill. kr i 2025. Det tyder på kapitalnedsettelse, ofte med utbetaling til eierne.
- Innskutt egenkapital i NAARDIC AS økte med 1,9 mill. kr i 2025. Det betyr ny kapital inn, for eksempel en emisjon.
- RVK INVEST AS gikk fra 12,5 % til 0 % av aksjene i MEIERIGATA 4 AS i 2025.
- Innskutt egenkapital i NAARDIC TECH AS falt med 1,2 mill. kr i 2024. Det tyder på kapitalnedsettelse, ofte med utbetaling til eierne.
- Innskutt egenkapital i NAARDIC AS økte med 3,2 mill. kr i 2024. Det betyr ny kapital inn, for eksempel en emisjon.
- INVESTORE FINANS AS gikk fra 30 % til 0 % av aksjene i LAZY LLAMA AS i 2024.
Slik er tallene regnet
Formuesverdien er 80 prosent av egenkapitalen året før, og eierskapet er hentet fra aksjonærregisteret per 31.12.2025. Tallene er anslag, ikke utlignet skatt. Mer om metoden.